rus
Вейхерово
21:00

Pracownik biurowy/logistyk od zaraz в Вейхерово

полный соц. пакет, неполная занятость
Fokus Premium, Sp. z o.o.

Описание вакансии

Dzień dobry
Poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik biurowy/logistyk od zaraz

Forma pracy: Część etatu
Umowa:Umowa o pracę
Dodatkowe: Brak wymagań
Płaca netto min.:1200 zł
Pracodawca:Fokus Premium Sp. z o. o.

Opis oferty pracy:

Stanowisko: Pracownik biurowy/logistyk od zaraz
Miejsce pracy: Fabryczna 1, 84-241 Gościcino, (возле остановки электрички Gościcino Wejherowskie SKM)

Zakres obowiązków na tym stanowisku pracy:
- Poszukiwania transportów na trasie międzynarodowej przez system wystawianie zleceń.
- Zakup oraz niegocyacja cen towaru z fabryk produkcyjnych Białorusi.
- Delegacji na Białoruś

Wymagania:
Wykształcenie średnie ogólne,
Biegła znajomość języka rosyjskiego.
Znajomość komputera (word, exesel)

Oferujemy:
Stałą prace na pół etatu w biurze od 13 do 17 (4 godz.)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar etatu: 1/2
Zmianowość pracy: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20

Wynagradzanie stałe premia uznaniowa.

Szczegóły telefonicznie lub poproszę CV na mail.

Обновлено: 15 января 2019, 12:40
Все вакансии компании: 1
Похожие вакансии
21 км, полная занятость
Latexa International Sp.zo.o., Sp. z o.o., Гдыня 1 янв
Asystent produkcji  3 000 - 4 000 зл.
21 км, полная занятость, без опыта работы
INB Agencja Pracy, Sp. z o.o., Гдыня 30 ноя 2018
Spawacz  16 - 20 зл.
21 км, полная занятость, опыт работы от 1 года
Firma Produkcyjno Handlowa Andpol Krysty, IP, Гдыня 2 янв
Работа за границей  60 000 вакансий